Profesyonelce hazırlanmış

Sizi Bir Film ile Anlatalım.

İLETİŞİM

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal firmaların, firmalarını tanıtmak, köklü alt yapılarında tanıtım filmine yer vererek sektörde kalıcı yerleşmelerine yardımcı olacak kısa filmlerdir.  Günümüzde kurumsal tanıtım filmi bir çok şirket tarafından tercih edilmektedir. Firma sahiplerinin haklı olarak kurumsal tanıtım çekimini tercih etme nedenleri şunlardır;

  • Diğer kurumsal firmalar arasında fark edilmek
  • En iyi reklam araçlarından biri olması
  • Müşterileriniz ile yüz yüze görüşmeden kendinizi tanıtabilmek
  • Geçmişinizi ve ileriye dönük bakış açınızı birkaç dakikalık film ile anlatabiliyor olmak

Kurumsal Tanıtım Filmi Nedir?

Kurumsal şirketlerin vizyon ve misyonlarının anlatıldığı, firma işleyiş ve faaliyetlerinden söz edildiği kısa video içeriğine kurumsal tanıtım filmi denir. 

Marka konumlandırmada büyük önemi olan şirket tanıtım filmlerinde şirketinizi sesli ve görsel olarak müşterilerinize iyi bir şekilde aktarırsınız.

Bu da iş potansiyelinizde artışa ve şirketinizdeki verimliliğin artmasına neden olur.  Günümüzde sosyal medyanın ve internetin etkinliği yoğun rekabet ortamında var olma ve sürdürülebilir bir anlayışla büyümek isteyen firmaların daha çok görsel olarak tüketicinin zihninde kalmaya zorlamıştır. Bu tarz faaliyetlerden kaçınan firmalar genellikle rekabet ortamında geri planda kalmaktadır. Yıllardır varlığını sürdüren kökleşmiş firmalar bile artık kurumsal tanıtım filmlerine bünyelerinde yer vermektedir. Çünkü hızlı tüketim çağında her şeyin tükenebilir olduğu düşünülürse teknolojiye ayak uydurmak firma için neredeyse zorunlu bir hale gelmiştir.

Kurumsal tanıtım filmi çekimleri amatör olarak yürütülecek bir işlem değildir. Çünkü burada firmanızın marka değerini artırmak için tüketicinin zihninde yer etmeye çalışırsınız. Bu noktada ise ilk izlenim oldukça önemli bir unsura dönüşür. Amatör bir tanıtım filmi tüketicinin zihninde amatör bir firma olarak gözükmenize neden olacaktır. Bu nedenle kurumsal tanıtım filmi çektireceğiniz zaman bu konuda tecrübeli ve dinamik bir ekibe sahip olan firma seçimi çok daha doğru olacaktır. Firmamız ise daha önce de gösterdiği başarılı performanslar ile bu konuda pek çok referansa sahiptir. 

Uzun yıllardır kalitemizden ve profesyonelliğimizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sizlerde kalitemizden ve deneyimimizden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları

Kurumsal tanıtım filmi profesyonellik isteyen bir alandır. Bu noktada yapılması gereken şey profesyonel bir firma ile anlaşarak firmanızın hedef kitlesine ulaşmanız mümkün olacaktır. Firmanızın doğru bir şekilde ifade edilmesi kaliteli bir tanıtım filmi ile olacaktır. Bu noktada tanıtım filmi fiyatları belirlenirken kullanılan ekipmanlar, filmin süresi ve uygulanan teknoloji hepsi fiyat konusunda belirleyici olacaktır. Firmamız bu konuda gösterdiği başarılı çekimleri ile ve uygun fiyatları ile oldukça tercih edilen bir firma haline dönüşmüştür. Siz değerli müşterilerimizin de görüşünü alarak birlikte profesyonel sonuçlara imza atmaktayız.

Firmamızın bir diğer avantajı ise genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızın bulunmasıdır. Bu konuda eğitimli arkadaşlarımız sizlere son derece profesyonel ve uygun fiyatlı tanıtım filmi çekmektedirler. Firmamız yaptığı kaliteli çekimler sayesinde firmanız oldukça profesyonel gözükecek ve talep artacaktır. Tanıtım filminin profesyonel olarak çekilmesi uzun vadede son derece karlı pazarlama anlayışına dönüşecektir. Sizlerde kaliteyi ve profesyonelliği istiyorsanız mutlaka firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Böylelikle birlikte kaliteli işlere imza atabiliriz.