Sizlerde taktir edersiniz ki hayatımız bir film tadında! Bizi mutlu ederken güldüren ve hüzünlendiren bütün anılar hayatımızın bir parçası. Bundan dolayı Film Rulosu ailesi olarak bizde kayıt altına alınması gereken herşeyi Film Rulomuzda topluyoruz. ( “Önce ismimiz sonra işimiz ” ) 25 yıllık fotoğrafçılık deneyimimizle sektörün öncü liderlerinden olmayı hedefleyen neşeli insanlarız. 

Takım çalışmasının önemini her zaman bildik. Bu yüzden pozitif bakış açısıyla çözüm üreten bir ekiple istenilen kaliteyi ve başarıyı hedeflemeyi amaç edindik. Hem ulusal hem de uluslararası alanda kariyer yapmayı hedeflediğimiz için filmrulosu ailesi olarak yaptığımız her çalışmanın , standartların üstünde olmasını mesleki bir vizyon olarak belirledik.

Firmamızın Müşteri Bilinci; Her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji, reklam anlayışını da aynı paralelde yükseltmiş bulunmaktadır. Markaların da yaşayan birer varlık olduğunun bilinci, doğru hizmet sunabilmek için en önemli kanıdır. Bu çerçevede bakarak; gelen tekliflere ‘müşteri gözüyle’ değil proje gözüyle bakmayı, beklentilerinizi odak noktası edinip ortak paydada buluşarak hareket etmeyi misyon edinmiş bulunmaktayız. Her markanın, her şirketin kendine ait karakteristik yapısı olduğuna inancımız; ‘size özel hizmet’ vermeyi bu misyonla bütünleştirmiştir.

Yenilikçilik; Sürekli değişen değerleri her zaman takip ederek işimize yansıtıyoruz. Takım çalışması; İşimizi takım çalışması halinde hızlı ve kontrollü bir şekilde teslim ediyoruz.

Güvenilirlik; Film Rulosu Ailesi olarak önemsediğimiz temek konular vardır. ” ilk görüş, ilk sunuş ve ilk izlenim…” Güvenle başlayan bir çalışma bizim için herşeyden önemlidir. Müşteri memnuniyeti; Bizim için güvenilir sekilde başlayan bir iş her zaman müşteri memnuniyetinide beraber getirir.