Profesyonelce hazırlanmış

Sizi Bir Film ile Anlatalım.

İLETİŞİM

Tecrübeli ekibimiz ile hazırladığımız kısa bir tanıtım filmi üzerinden işinizi, potansiyel müşteri adaylarınıza çok kısa sürede anlatabiliriz. Bizi yapmış olduğumuz işlerden daha iyi tanımak için referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

E Ticaret Fotoğraf Çekimi

E ticaret çağımızın yeni sektörü olarak ortaya çıkmış, büyük firmalardan butik firmalara kadar dijital ortamda satışlara başlamıştır. Hatta sadece internet siteleri değil mobil uygulamalar ile tüketicinin talebine cevap vermeye çalışmaktadır. Bu nedenle e-ticarette fotoğraf çekimi ve kalitesi büyük önem taşır. Çünkü e ticarette çekilen fotoğraflar mağazanızın dijital ortamdaki vitrini olarak görülmektedir. Nasıl ki bir vitrin özenle düzenlenirse e ticaret sitesindeki ürünlerinizde tıpkı bir vitrin gibi düzenlemelidir. Bu nedenle tasarım, kullanılan cihazlar ve uygulamalar bu açıdan büyük önem taşır. E ticaret çekimleri oldukça kaliteli ve yüksek çözünürlükte olmalıdır. Çünkü tüketici için ilk izlenim son derece önemlidir. Kullanılan fotoğraf makinesinin kalitesi site için oldukça önemli olmaktadır. Böyle bir çekim ise ancak profesyonel bir firma ile anlaşarak ortaya çıkabilir.

E-Ticaret Sitenizdeki Ürün Çekimi

E ticaret için fotoğraf çekimi için üç temel eleman bir gerçektir. Ürün, profesyonel bir fotoğraf makinesi ve fotoğrafçı.

Ancak bu çekimler pek de kolay olmamaktadır. Sitenizin parlaması için ürününüzün parlaması büyük önem taşır. 

Doğru açı, doğru ışık, perspektif gibi detaylar sitenizi zenginleştirecek olan detaylardır.Bu konuda profesyonel bir fotoğraf çekimi hizmet almanız sizin açınızdan çok daha karlı olacaktır. Ayrıca profesyonel fotoğraf makineleri çok uygun fiyatta değildir. Kendiniz çekim yapma isteyebilirsiniz ancak yaptığınız çalışmalarda emeğinizin boşa çıkması oldukça yüksek bir durumdur. Peki, e ticaret ürün fotoğraf çekimi yapılırken nelere dikkat edilmelidir?

  • Fotoğraf çekimlerinde arka plan önem taşır. Yani arka plana son derece dikkat edilmelidir. Ürününüzün ön plana çıkması için doğru arka plan tercihi yapılmalıdır.
  • Tripod kullanımı önemlidir. Çünkü ürünün her açıdan çekimi yapılabilmesi için tripod kolaylık sağlayacaktır.
  • Öncelikle bu konuda profesyonel bir fotoğrafçı ve bu hizmeti sağlayan bir firma ile anlaşmalısınız.
  • Hedef kitle çok önemlidir. İnternet sitenizde çok fazla ürün satıyor olabilirsiniz. Ancak hedef kitlenize hitap ürünler ön plana çıkarılmalıdır.
  • Fotoğraflar her açıdan birkaç adet çekilmelidir. Müşteri aradığı her şeyi bulmalıdır. Unutmayın burası sizin vitrininiz olacaktır.

 

Görüldüğü üzere e ticaret fotoğraf çekimi için dikkat edilmesi gereken durumlar söz konusudur. Ayrıca bunlar dışında diğer durumlarda ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle bu konuda tecrübeli kişilerden faydalanmak ve destek almak e ticaret sitenizin hedef kitlesine ulaşabilmek için doğru tercih olacaktır. Firmamız yaptığı çalışmalarla bu noda gerçekten başarılı sonuçlar ortaya koymuştur.

E-ticaret Fotoğrafçılığıyla Binlerce Kişiye Ulaşın.

E ticaret fotoğraflarınız hedef müşteri kitlesine ulaşmak için önemli araçlardır. Bu nedenle yapılması gereken şey bu konuda titiz davranmaktadır. E ticaret sitelerindeki fotoğraflar bir anlamda sizin vitrininiz olduğundan doğru çekimler yapılmalıdır. Çünkü bu çekimler ile binlere hatta milyonlara ulaşmanız söz konudur. Bu nedenle bu konuda özenli tercih yapmanız firmanız için büyük önem taşır. Firmamız bu konuda gerçekleştirdiği profesyonel ve kaliteli çekimleri ile başarılı sonuçlar ortaya koymuştur. İlk başta kendiniz yapılabilecek bir iş gibi gözükse de ışık, açı, kullanılan cihazlar, arka plan tercihi hepsi bir bütünü oluşturduğundan profesyonel bir süreç ister. Firmamız bu konuda sizlere gerekli desteği sağlamaktadır.