Bay Sarıyer Börekçisi Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Bay Sarıyer Börekçisi Tanıtım Filmi

Bay Sarıyer Börekçisi Hakkında

Kurucusu Şenol Bediren önderliğinde kurulan Bay Sarıyer Börekçisi, uzun senelerdir börekçilik sektöründe öncü firma olmayı hedefliyor. İlk olarak 300 m2 olarak almış oldukları yerden sonra şu an bünyelerine 450 m2 yer katarak toplamda 750 m2 büyüklüğünde bir üretim ağına sahiptir.

Şenol Bediren 1982 doğumlu ve aslen Bingöllüdür. Küçük yaştan beri börekçilik işi içinde olan Bediren, yapmış olduğu araştırmalar sonucunda 2017 yılında ilk olarak bu sektörde adını duyuran Bay Sarıyer Börekçisini kurdu. Daha sonrasında müşteriler tarafından aldıkları olumlu eleştiriler sayesinde 2020 senesinde bünyesine yeni bir imalathane ekleyerek alanını oldukça genişletmiştir.

Bayilik Verecek

Yurt dışı ve yurt içinde birden fazla şube açmak için kolları sıvayan Bay Sarıyer Börekçisi, şu an günde 4 ton börek üretimi yaparak sektör içerisinde yer alarak adını altın harfler ile yazmayı başarmıştır. Tüm çalışanlar hem müşteri ilişkilerinde hem de börek yapımı konusunda alanında eğitimli ve bilgili kişilerdir. Tüm börek çeşitlerinin hem perakende hem de toptan olarak satışa sunan firma aynı zamanda özel günler için de yüklü miktarda siparişleri karşılayabilecek donanıma sahiptir.

Firmanın en öne çıkan özelliklerinden biri de uzun süre açık kalabilerek tüm müşterilere hem kredi kartı ile hem de nakit olarak hizmet vermesidir. İmalathanesi içerisinde yer alan profesyonel makineler, tüm böreklerin aynı lezzette ve çeşitlilikte çıkması için yardımcı olmaktadır. Şu an şube içerisinde yaklaşık olarak 10 börek ustası 6 garson ve 1 adet börek kesici personel bulunmaktadır. Hem şubelerini hem de çalışan sayısını arttırmak isteyen firma, bu konu hakkında gereken tüm çalışmaları itina ile tamamlamaktadır.

Toptan Ve Perakende Satış İmkânı

Bay Sarıyer Börekçisi toptan börek imalatçısı olarak piyasa içerisinde adını duyursa da, perakende olarak da tüm müşterilerine hizmet vermektedir. Beylikdüzü’nde olan imalathane, İstanbul ve çevre illere hızlı ve sıcak şekilde teslimat yapabilmesi için özel olarak donatılan 3 araç ile hizmet vermektedir.  Her türlü soru ve görüşler için, aynı zamanda toplu siparişleriniz için 0538 200 92 02 telefon numarasında firmaya ulaşabilirsiniz.

Profesyonel tanıtım filmi ve tanıtım yazıları için hemen Film Rulosu ekibiyle iletişime geçin ve sektörde hep bir adım önde olun…

Film Rulosu
Tanıtım Filmi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif İster Misiniz?

    Mesaj Gönder
    Yardıma mı ihtiyacınız var?
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?